Voetbalvereniging Schoondijke - Meiden voetbal in West-Zeeuws-Vlaanderen! Aan de (ouders/verzorgers van) voetballende meiden. Meiden voetbal in West-Zeeuws-Vlaanderen! Aan de (ouders/verzorgers van) voetballende meiden. – V.V.Schoondijke

Meiden voetbal in West-Zeeuws-Vlaanderen! Aan de (ouders/verzorgers van) voetballende meiden.

Aan de (ouders/verzorgers van) voetballende meiden in West-Zeeuws-Vlaanderen.

Meidenvoetbal wordt steeds populairder. Steeds meer meiden gaan op voetbal en steeds meer meidenteams voetballen in competitieverband tegen elkaar. Ook in West-Zeeuws-Vlaanderen zien we een groeiend aantal voetballende meiden. Daar zijn alle voetbalverenigingen uiteraard heel blij mee.

We zien echter ook dat geen van de voetbalclubs in West-Zeeuws-Vlaanderen op zichzelf voldoende meiden heeft om structureel meidenvoetbal mogelijk te maken. Samenwerking op het gebied van meidenvoetbal is dan ook onvermijdelijk om op de langere termijn meidenvoetbal een plaats te geven.

Meerdere voetbalclubs hebben daarom met elkaar overleg gepleegd over een mogelijke samenwerking op het gebied van meidenvoetbal in West-Zeeuws-Vlaanderen. De conclusie uit dat overleg is dat de clubs zeer positief staan tegenover een samenwerking met alle deelnemende verenigingen in West-Zeeuws-Vlaanderen. Het idee is vooralsnog dat een SVO (Samenwerkende Vrouwen Organisatie) zal worden opgericht waarbinnen alle meidenteams in West-Zeeuws-Vlaanderen worden samengesteld. Op deze manier hopen we elk seizoen meerdere meidenteams in de categorieën MO13 t/m MO19 in competitieverband te kunnen laten spelen.

De deelnemende clubs zijn dus enthousiast, maar om dit plan te laten slagen, hebben we uiteraard vooral het enthousiasme en de medewerking van de voetballende meiden en hun ouders/verzorgers nodig. We willen dan ook graag van jullie horen hoe jullie aankijken tegen deze mogelijke samenwerking. Om dit te bespreken, zal er op vrijdag 20 maart 2020 een (informele) informatiebijeenkomst (als er nog vragen zijn kunt u ze daar stellen) worden gehouden in IJzendijke. Voorafgaand aan deze bijeenkomst zal er een vrijblijvende proeftraining worden georganiseerd voor de meiden in de leeftijd van MO13 t/m MO19.

Als er ook vanuit de meiden en ouders/verzorgers positief wordt gereageerd, kunnen we verder met de praktische invulling, zoals locaties van trainingen en wedstrijden, opzetten van de SVO met administratie, trainers/leiders, wedstrijdtenues etcetera.

Graag ontvang ik dan ook van iedereen die wil deelnemen op 20 maart (en ik hoop in groten getale) de naam en de geboortedatum en de club waar je bij bent aangesloten?

U kunt uw opgaven (voor 13 maart 2020) versturen naar Mario Corthals: ml.corthals@zeeland.nl of  Mob.nr. 06 21124833

Sportieve groeten,

De deelnemende voetbalverenigingen:

AVC Aardenburg, VV Schoondijke, VV Breskens, VV Groede, VV Cadzand, SV Oostburg, VV IJzendijke

Nieuws

Hieronder vind je een overzicht van alle activiteiten die plaats vinden in het voorjaar 2023. Zet de data in je agenda en zorg dat je erbij bent!

Speeldag 1 – Woensdag 17 aug.202219.15 uur Cadzand – Sluis – Terrein Sluis19.15 uur Schoondijke – Oostburg – Terrein Oostburg Speeldag 2 – Zondag 21 aug.202214.30 uur Sluis – IJzendijke14.30 …

Afmelden via de mail (info@vvschoondijke.nl)

Zaterdag wordt er weer gevoetbald op Sportpark de Molenkreek! Wees welkom en support V.V.Schoondijke naar de overwinning💪! ⏰10:00 ⚽️ Schoondijke JO-11 – V.V. BreskensJO-11 heeft al twee wedstrijden gespeeld en …

S.V. Sluis heeft het DREWI Molenkreek toernooi 2021 gewonnen. Alle vier de wedstrijden wisten ze te winnen. De laatste zege op Corn Boys was met grote cijfers (0 – 11). …

Uitslagen: Zaterdag 14 aug.202117.00 uur – Schoondijke – Cadzand 2 – 2Zondag 15 aug. 202117.00 uur – IJzendijke – Corn Boys 3 – 0Woensdag 18 aug.202119.15 uur – IJzendijke – …

Wij doen mee met Rabo ClubSupport! Kunnen wij op jouw stem rekenen?Jouw stem is geld waard. Goed voor de club & geweldig voor de buurt. Stem nu direct in de …

Op zaterdagavond 10 oktober gaan we ONLINE quizzen! Je kunt meedoen en inschrijven door een berichtje te sturen naar Niek Dieleman. De kosten zijn 5 euro per tweetal. Hopelijk tot …

De laatste bekerwedstrijd was voor Schoondijke 1 een derby en gelijk een goede krachtsmeting ten opzichte van de competitie. Schoondijke begon goed aan de wedstrijd en was dominant in de …

Het facebook verslag van Walter Temmerman: https://www.facebook.com/groups/1702772806624910/permalink/2814378492130997 Zaterdag 12-09-2020 uitwedstrijd tegen SVO DKS 17 / Axel VR 2 ook voor ons een nieuwe tegenstander die we later in de competie …

De tweede bekerwedstrijd in het nieuwe seizoen had een verrassende tussenstand. Schoondijke speelde een goede georganiseerde eerste helft en dat loonde zich uit in een 1-0 voorsprong. Met een prachtige …

Als het niet in de kantine mag, doen we het maar online heeft onze activiteitencommissie gedacht! Het sporten mag langzaam aan weer beginnen, alleen de activiteiten nog niet. Of eigenlijk …

Sponsoren GOUD

Sponsoren ZILVER

SPONSOREN BRONS