Voetbalvereniging Schoondijke - SUPPORTERS Meld je aan! <br />Met de bus naar Lepelstraatse Boys op zondag 25 Maart SUPPORTERS Meld je aan! Met de bus naar Lepelstraatse Boys op zondag 25 Maart – V.V.Schoondijke

SUPPORTERS Meld je aan!
Met de bus naar Lepelstraatse Boys op zondag 25 Maart

Aanstaande zondag reist het vlaggenschip van Schoondijke af naar het land van de zachte ‘G’ en de worstenbroodjes. Dit keer staat Lepelstraatse Boys op het programma. Om deze reis voor spelers en supporters wat aangenamer te maken heeft het bestuur een bus geregeld. Deze zal rond de klok van 12:00 uur vertrekken vanaf Sportpark de Molenkreek.

Nadat afgelopen week de wedstrijd weer was afgelast mag het 1e zich opmaken voor de altijd stugge Brabanders. Lepelstraat, dat 6e op de ranglijst staat en Schoondijke 5e,  ontlopen elkaar niet veel. Beide ploegen hebben tot dusver 22 punten behaald, waar Lepelstraat een wedstrijd minder heeft gespeeld en Schoondijke een beter doelsaldo heeft. Voor beide ploegen is winst noodzakelijk om van boven mee te blijven doen. De vorige confrontatie eindigde in een 1-1 gelijk spel, dus supporters kunnen ze zeker gebruiken!

Meld je aan via Rinus (markor@zeelandnet.nl), of spreek een bestuurslid/speler aan en je plek is verzekerd! Kosten: €10,- pp
Tot zondag!

 

Nieuws

Hieronder vind je een overzicht van alle activiteiten die plaats vinden in het voorjaar 2023. Zet de data in je agenda en zorg dat je erbij bent!

Speeldag 1 – Woensdag 17 aug.202219.15 uur Cadzand – Sluis – Terrein Sluis19.15 uur Schoondijke – Oostburg – Terrein Oostburg Speeldag 2 – Zondag 21 aug.202214.30 uur Sluis – IJzendijke14.30 …

Afmelden via de mail (info@vvschoondijke.nl)

Zaterdag wordt er weer gevoetbald op Sportpark de Molenkreek! Wees welkom en support V.V.Schoondijke naar de overwinning💪! ⏰10:00 ⚽️ Schoondijke JO-11 – V.V. BreskensJO-11 heeft al twee wedstrijden gespeeld en …

S.V. Sluis heeft het DREWI Molenkreek toernooi 2021 gewonnen. Alle vier de wedstrijden wisten ze te winnen. De laatste zege op Corn Boys was met grote cijfers (0 – 11). …

Uitslagen: Zaterdag 14 aug.202117.00 uur – Schoondijke – Cadzand 2 – 2Zondag 15 aug. 202117.00 uur – IJzendijke – Corn Boys 3 – 0Woensdag 18 aug.202119.15 uur – IJzendijke – …

Wij doen mee met Rabo ClubSupport! Kunnen wij op jouw stem rekenen?Jouw stem is geld waard. Goed voor de club & geweldig voor de buurt. Stem nu direct in de …

Op zaterdagavond 10 oktober gaan we ONLINE quizzen! Je kunt meedoen en inschrijven door een berichtje te sturen naar Niek Dieleman. De kosten zijn 5 euro per tweetal. Hopelijk tot …

De laatste bekerwedstrijd was voor Schoondijke 1 een derby en gelijk een goede krachtsmeting ten opzichte van de competitie. Schoondijke begon goed aan de wedstrijd en was dominant in de …

Het facebook verslag van Walter Temmerman: https://www.facebook.com/groups/1702772806624910/permalink/2814378492130997 Zaterdag 12-09-2020 uitwedstrijd tegen SVO DKS 17 / Axel VR 2 ook voor ons een nieuwe tegenstander die we later in de competie …

De tweede bekerwedstrijd in het nieuwe seizoen had een verrassende tussenstand. Schoondijke speelde een goede georganiseerde eerste helft en dat loonde zich uit in een 1-0 voorsprong. Met een prachtige …

Als het niet in de kantine mag, doen we het maar online heeft onze activiteitencommissie gedacht! Het sporten mag langzaam aan weer beginnen, alleen de activiteiten nog niet. Of eigenlijk …

Sponsoren GOUD

Sponsoren ZILVER

SPONSOREN BRONS