Voetbalvereniging Schoondijke Schoondijke speel gelijk tegen Cadzand in laatste bekerwedstrijd – V.V.Schoondijke

Schoondijke speel gelijk tegen Cadzand in laatste bekerwedstrijd

De laatste bekerwedstrijd was voor Schoondijke 1 een derby en gelijk een goede krachtsmeting ten opzichte van de competitie.

Schoondijke begon goed aan de wedstrijd en was dominant in de eerste helft. Het spel van Schoondijke resulteerde in een aantal goede kansen, maar de bal ging er nog niet in.

Na de rust werd het spel wat rommeliger en begon Cadzand, mede door het spel van Schoondijke, steeds meer richting de scheidsrechter te richten. Toch was het Cadzand wat vlak na rust op voorsprong kwam.

Niet lang daarna wist Schoondijke te profiteren van een dode spelsituatie. Een opbouw via een vrije trap werd nog geweerd door Cadzand, maar de bal kwam toch bij Schoondijke terecht. Met een steekbal werd Zakaria voor de keeper gezet en de 1-1 was een feit.

De rest van de tweede helft werd aan beide kanten veel energie gestoken wat het spel duidelijk niet ten goede kwam. Er vielen ruimtes maar geen van beide ploegen was nog in staat hier van te profiteren.

Al met al, een goede wedstrijd van de kant van Schoondijke. En waar misschien de eerste helft meer in had gezeten mogen we tevreden zijn met een punt. Want dat is sinds de laatste zondag wedstrijd niet meer gebeurd.

Op naar Spui, want daar begint volgende week de competitie!

Nieuws

Wij doen mee met Rabo ClubSupport! Kunnen wij op jouw stem rekenen?Jouw stem is geld waard. Goed voor de club & geweldig voor de buurt. Stem nu direct in de …

Op zaterdagavond 10 oktober gaan we ONLINE quizzen! Je kunt meedoen en inschrijven door een berichtje te sturen naar Niek Dieleman. De kosten zijn 5 euro per tweetal. Hopelijk tot …

De laatste bekerwedstrijd was voor Schoondijke 1 een derby en gelijk een goede krachtsmeting ten opzichte van de competitie. Schoondijke begon goed aan de wedstrijd en was dominant in de …

Het facebook verslag van Walter Temmerman: https://www.facebook.com/groups/1702772806624910/permalink/2814378492130997 Zaterdag 12-09-2020 uitwedstrijd tegen SVO DKS 17 / Axel VR 2 ook voor ons een nieuwe tegenstander die we later in de competie …

De tweede bekerwedstrijd in het nieuwe seizoen had een verrassende tussenstand. Schoondijke speelde een goede georganiseerde eerste helft en dat loonde zich uit in een 1-0 voorsprong. Met een prachtige …

Als het niet in de kantine mag, doen we het maar online heeft onze activiteitencommissie gedacht! Het sporten mag langzaam aan weer beginnen, alleen de activiteiten nog niet. Of eigenlijk …

Competities amateurvoetbal volledig klaar, dit voor jeugd en senioren.

Tot en met 31 maart 2020 zullen er geen wedstrijden in het amateurvoetbal gespeeld worden in verband met de corona-verordening. Daarnaast heeft het bestuur op advies van de KNVB ook …

Aan de (ouders/verzorgers van) voetballende meiden in West-Zeeuws-Vlaanderen. Meidenvoetbal wordt steeds populairder. Steeds meer meiden gaan op voetbal en steeds meer meidenteams voetballen in competitieverband tegen elkaar. Ook in West-Zeeuws-Vlaanderen …

In 2020 worden er weer leuke activiteiten georganiseerd door de V.V.Schoondijke! Zet ze in je agenda!

Er is een telefoon gevonden op ons sportpark.Neem contact op met de vereniging mocht dit uw telefoon zijn.

De meiden van MO19 zijn weer goed bezig. Ze zitten weer op koers

Onze Sponsoren