Voetbalvereniging Schoondijke Vrouwen 1 niet opgewassen tegen DKS’17/Axel VR2 – V.V.Schoondijke

Vrouwen 1 niet opgewassen tegen DKS’17/Axel VR2

Het facebook verslag van Walter Temmerman: https://www.facebook.com/groups/1702772806624910/permalink/2814378492130997

Zaterdag 12-09-2020 uitwedstrijd tegen SVO DKS 17 / Axel VR 2 ook voor ons een nieuwe tegenstander die we later in de competie nog meer zullen tegen komen. Vanaf de eerste minuut werden wij terug gedrukt tot op ons eigen 16 meter. Het enige wat we konden doen is goed mogelijk verdedegen en de ruimtes zo klein mogelijk maken en de lange bal spelen. En hopen de dat bal eens goed zou vallen. Na 12 minuten scoorde de tegen stander de de 1-0 . Nog 3 minuten later gevolgd door een pantelty. 5 minuten voor de rust kregen we ook nog de 3-0 tegen. Na de rust het zelfde spelbeeld. In de achste minuut na rust kregen we ook de 4-0 tegen. We hebben in de gehele wedstrijd misschien twee kansen gehad. Tot overmaat van ramp hebben nog geruime tijd met tien vrouwen gespeeld. Achteraf gezien hebben de schade nog beperkt kunnen houden met een flink aantal spelers niet op hun vaste plaats en 5 afwezige speelsters. We hebben alles gegeven. Op naar de eerste competitie wedstrijd 19-09-2020 uit tegen nieuwland . In bijlage nog een aantal foto’s van foto verstraaten.

Nieuws

Wij doen mee met Rabo ClubSupport! Kunnen wij op jouw stem rekenen?Jouw stem is geld waard. Goed voor de club & geweldig voor de buurt. Stem nu direct in de …

Op zaterdagavond 10 oktober gaan we ONLINE quizzen! Je kunt meedoen en inschrijven door een berichtje te sturen naar Niek Dieleman. De kosten zijn 5 euro per tweetal. Hopelijk tot …

De laatste bekerwedstrijd was voor Schoondijke 1 een derby en gelijk een goede krachtsmeting ten opzichte van de competitie. Schoondijke begon goed aan de wedstrijd en was dominant in de …

Het facebook verslag van Walter Temmerman: https://www.facebook.com/groups/1702772806624910/permalink/2814378492130997 Zaterdag 12-09-2020 uitwedstrijd tegen SVO DKS 17 / Axel VR 2 ook voor ons een nieuwe tegenstander die we later in de competie …

De tweede bekerwedstrijd in het nieuwe seizoen had een verrassende tussenstand. Schoondijke speelde een goede georganiseerde eerste helft en dat loonde zich uit in een 1-0 voorsprong. Met een prachtige …

Als het niet in de kantine mag, doen we het maar online heeft onze activiteitencommissie gedacht! Het sporten mag langzaam aan weer beginnen, alleen de activiteiten nog niet. Of eigenlijk …

Competities amateurvoetbal volledig klaar, dit voor jeugd en senioren.

Tot en met 31 maart 2020 zullen er geen wedstrijden in het amateurvoetbal gespeeld worden in verband met de corona-verordening. Daarnaast heeft het bestuur op advies van de KNVB ook …

Aan de (ouders/verzorgers van) voetballende meiden in West-Zeeuws-Vlaanderen. Meidenvoetbal wordt steeds populairder. Steeds meer meiden gaan op voetbal en steeds meer meidenteams voetballen in competitieverband tegen elkaar. Ook in West-Zeeuws-Vlaanderen …

In 2020 worden er weer leuke activiteiten georganiseerd door de V.V.Schoondijke! Zet ze in je agenda!

Er is een telefoon gevonden op ons sportpark.Neem contact op met de vereniging mocht dit uw telefoon zijn.

De meiden van MO19 zijn weer goed bezig. Ze zitten weer op koers

Onze Sponsoren